08EB4147 B0B1 4847 A3DE C5CF44517B2D

آرایشگاه سمیرا غلامی

 

چطور آرایشگاه زنانه خوب پیدا کنم؟

آرایشگری و تاسیس آرایشگاه زنانه، یکی از حرفه هایی است که متقاضیان زیادی داشته و درآمد بسیار خوبی دارد.

زیبایی و مرتب بودن ظاهر همیشه و در هر زمان مهم بوده است، اما در دوره هایی در طول تاریخ آرایش به منزله ی جلب توجه در بین طبقات، جایگاه خاصی پیدا کرده است. امروزه نیز، آراستگی به صورت یک اصل برای همه مردم قابل اهمیت است و بهترین آرایش ، آرایشی است که مناسب سن و موقعیت اجتماعی و مکان و زمان باشد و همچنین عیب ها را بپوشاند.

صاحبان آرایشگاه های درجه یک جهان، علاوه بر کیفیت خدمات، امکانات رفاهی و راحتی فضای آرایشگاه را از دلایل اصلی موفقیت خود می دانند. این موضوع مهم نیست که شما چه سالن آرایشی را انتخاب کرده اید، یا اینکه این سالن در چه منطقه ای از شهر شما قرار دارد.

آرایشگاه سمیرا غلامی

آرایشگاه سمیرا غلامی

 

معمولاً یکی از دغدغه های عروس خانم ها انتخاب یک آرایشگاه خوب است. دختران جوان ماهها قبل از عروسی به دنبال سالن زیبایی و یک آرایشگاه خوب می باشند. با توجه به اینکه تعداد آرایشگاه ها بسیار زیاد شده انتخاب یک آرایشگاه خوب برای عروس خانم ها بسیار دشوار شده و دچار سردرگمی شده اند.

باید چند فاکتور مهم را در نظر بگیرید:

  • کادر مجرب
  • دارا بودن مجوزهای بهداشتی
  • ضدعفونی نمودن ابزار بعد از هربار استفاده
  • حسن شهرت
  • رضایت مشتری ها
  • خوش قولی
  • برخورد متناسب مدیر سالن و سایر کارکنان
  • مشاهده ی نمونه کارهای قبلی

هرگز به آرایشگاه هایی که یک حوله را برای چند مشتری استفاده می کنند، مراجعه نکنید. باید حتماً اصول بهداشتی پایه در آرایشگاه ها رعایت شود.

توجه کرده اید که هر آرایشگاهی، جو و فضای ویژۀ خود را دارد؟ بهتر است برای لذت‌بردن از اوقاتی که در سالن زیبایی می‌گذرانید به سالنی مراجعه کنید که جو و فضایش را دوست دارید و لذت می برید. آرایشگاه‌های حرفه‌ای به ارزش ارتباطات واقف هستند؛ به همین خاطر، تیم کاری‌شان با یکدیگر و با مشتریان به‌خوبی و مودبانه رفتار می‌کنند.

 

آرایشگاه سمیرا غلامی

آرایشگاه سمیرا غلامی

مدیریت رفتار با مشتریان و ارتباطات اعضای تیم داخل سالن‌های حرفه‌ای به صورتی است که همه از حضور در آرایشگاه لذت می‌برند و هر گونه برخورد و اختلافی هم به‌سرعت و ساده حل می‌شود. قطعا شما هم دوست ندارید به سالنی بروید که در آن رفتارهای ناخوشایندی میان پرسنل و نیز پرسنل با مشتریان در جریان است.

یک آرایشگاه خوب کاملا به بازاریابی واقف است و می‌داند که باید خواسته‌ها، نیازها و علایق مشتریان را درک کند. به همین خاطر، با بازاریابی درست و شناخت مشتریان خود برای آنها و خود مجموعه، فضایی رضایت‌بخش درست می کند.

آرایشگاه سمیرا غلامی

آرایشگاه سمیرا غلامی

برای انجام کلیه امور میکاپ عروس ،میکاپ صورت ،اپلاسیون، کاشت ناخن، کراتین مو ،و……به آرایشگاه الها مراجعه نمایید

آرایشگاه سمیرا غلامی

آرایشگاه سمیرا غلامینکات مهم در اتخاب آرایشگاه خوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *