photo 2020 12 14 11 05 51

بافت مو

بافت مو یکی از شاخه های شینیون است . در فرهنگ ها و کشورهای مختلف انواع مختلف بافت مو وجود دارد .

در دنیایی که هر روز و حتی هر ساعت ترندهای جدیدی در زمینه های مختلف مد و زیبایی معرفی می شود ، بافتن مو جزء چیزهایی است که هرگز از مد نیفتاده و همیشه جایگاه خود را در آرایش و زیبایی حفظ نموده است .

 

بافت مو

 

خدمات بافت مو:

ارائه ی شیک ترین بافت مو های هالیوودی , بافت های بی نظیر و متفاوت هارت , لیر , تیسوت , بافت از رو , بافت از زیر , فرانسوی , هلندی , تل , چهارتایی , پنج تایی , تیغ ماهی یا حصیری , طنابی یا مارپیچ , مکعبی و …..

 

بافت مو

انواع بافت مو:

بافت ساده : بافت ساده یکی از مدل هایی است که برای همه می تواند مناسب باشد . این نوع بافت به موها نظم داده و زیبایی را چندین برابر می کند.

بافت مویی را انتخاب نمایید که متناسب با فرم صورت شما باشد . البته مدل بافت موی ساده معمولا به همه می آید و کار بسیار ساده و آسانی است.

بافت موی هلندی : بافت موی هلندی بافتی است که دور سر زده می شود .

بافت موی فرانسوی : در واقع همان بافت موی ساده است اما نه فقط قسمت انتهایی ( یعنی دم اسبی مو ) بلکه از جلو سر ، لایه به لایه موها به همان ترتیب روی سر بافته می شوند و به قسمت انتهایی که می رسیم همان بافت ساده می شود.

 

بافت مو

بافت مو سالن الها

 

 

بافت موی هالیوودی : ترکیبی از بافت مو و کار با دستگاه است . مثلا قسمت بالایی موها دارای بافت هستند و بقیه موها براشینگ شده اند و در آخر پایین موها با دستگاه فر ، تو یا بیرون زده می شوند .

بازیگران زن هالیوودی برای موهای خود مدل های زیاد و متنوعی را انتخاب می نمایند که برخی از آن ها را می بینیم که در روی فرش قرمز با موهای گیس شده ظاهر می شوند .

 

طرز مراقبت از موهای بافته شده: 

اگر قصد دارید موهایتان را ببافید ، باید خودتان را برای مراقبت از آن ها آماده کنید .

  • برای شستن موهای بافته شده ، آن ها را زیر فشار زیاد آب دوش و یا شیر آب بگیرید . دقت نمایید که موها حالت شل داشته باشند و از پوست سر شما کشیده نشوند .
  • شامپو ویژه ای برای موهای بافته شده وجود ندارد و می توانید از شامپو معمولی استفاده نمایید .
  • موهای بافته شده را باید حتما خشک کنید . چون اگر مرطوب باقی بمانند سبب پوسیدگی موها می شود . حتما از سشوار برای خشک کردن استفاده نمایید .
  • اگر موها ضخیم تر و کلفت تر باشند بیش تر تحمل وزن موهای بافته شده را دارند و مدت زمان بیش تری می توانید موهایتان را به صورت بافته شده روی سرتان نگه دارید.

امروزه اکثر سالن های زیبایی کار بافت مو را انجام می دهند . در سالن زیبایی الها انواع بافت مو انجام می شود . کار بافت بسیار تمیز و شیک انجام می شود و به مشتریان عزیز نحوه مراقبت از موهای بافته شده گفته می شود .

 

بافت مو

انواع بافت موانواع بافت مو درسالن الهابافت مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *