سمیرا غلامی

سمیرا غلامی

سمیرا غلامی

_
کارشناسی حسابداری ، گريم و چهره پردازی
15 سال سابقه کاری حرفه ای
ارائه دهنده 12 مدرک بين المللی
آموزشگاه سميرا (سالن زيبايی الها) با افتخار از سال 1368 در گيلان (صومعه سرا – تولم شهر) آغاز به کار و در سال 1390 شعبه دوم خود را در شهر  رشت (مطهری) افتتاح نمود . سالن زيبايي الها (سميرا غلامی) داراي خدمات زيبايی شامل اتاق VIP  گريم و آرايش عروس ، شينيون  کلاسيک  و مدرن ، بافت ، براشينگ و  کوپ مو ژورنالي ، رنگ ، مش ، لايت ، آمبره  ، سامبره و بالياژ ، کراتينه و ويتامينه  مو ، اکستنشن مو  ، خدمات مژه و ابرو ، خدمات  ناخن ، پاکسازی  پوست ، ماساژ و اسپا می باشد .  اين  سالن به  امرِ آموزشِ خدمات زيبايی و آرايشی  اشتغال دارد . هزينه های  آرايش عروس در اين مجموعه  از پکيج های  متنوعی شامل شده است که برای تمام عروس خانم ها قابليت پرداخت را داشته باشد.

انواع سبک های میکاپ صورت

در هر سبک از میکاپ صورت، رنگ های آرایشی با تناسب خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.

سبک کلاسیک در میکاپ

قاعده کلی در سبک کلاسیک به این صورت است که اگر آرایش چشم ها تند و غلیظ باشد، آرایش لب ها باید از رنگ ملایم و لایت برخوردار باشد.

آرایش مصری

در میکاپ مصری، آرایش چشم بسیار مورد توجه بوده که در آن باید دو خط چشم در بالا و پایین چشم ها به موازی هم کشیده و گوشه انتهایی آن که به اندازه یک بند انگشت امتداد دارند، در نهایت به هم رسیده و بسته می شوند
سميرا غلامی

سبک شرقی در میکاپ صورت

در میکاپ با استایل شرقی، روی استفاده از رنگ های شاد و سر زنده بسیار تاکید می شود. در واقع استفاده از رنگ های شاد در لب و چشم ها بدون محدودیت بوده و شما مجاز هستید قانون سبک کلاسیک را زیر پا بگذارید.

آرایش ژاپنی

مدل آرایش ژاپنی یکی از زیرمجموعه های سبک شرقی است که برای زیرسازی صورت از رنگ های روشن تر از پوست یا همرنگ با آن استفاده می شود.

آرایش هندی

در مدل آرایش هندی از فون های آرایشی تیره و متمایل به قرمز برای زیرسازی پوست استفاده می شود.
سمیرا غلامی مدیریت مجموعه الها

سمیرا غلامی مدیر مجموعه زیبایی الها و آموزشگاه سمیرا

_
  • سالن: رشت خیابان مطهری، ابتدای گذر فرخ، مجتمع پارس، طبقه 6 و 4
  • آموزشگاه: بازار جمعه، خیابان امام، کوچه جانباز

بدون دسته بندیمیکاپمیکاپ چشممیکاپ سادهمیکاپ عروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *