opela

مرکز اپیلاسیون در رشت

خدمات اپیلاسیون بانوان  در رشت یکی از انواع خدمات پیرایشی‌ست که در سالن‌های زیبایی کوچک و بزرگ در شهر رشت به خانم‌ ها ارائه می ‌شود.

در سالن‌های تخصصی اپیلاسیون در رشت تخصصی‌ترین خدمات اپیلاسیون برای نواحی مختلف بدن اعم از دست‌ها، پا‌ها، گردن، شکم و پشت، بیکینی، زیربغل و باسن با استفاده از بهترین موم‌های داخلی و خارجی گیاهی و شکلاتی و توت‌فرنگی و … انجام می ‌شود.

شما می ‌توانید درخواست اپیلاسیون دائمی یا موقت داشته باشید و خیالتان هم راحت باشد که از بهترین متریال برای موزدایی استفاده می‌ شود تا نه خیلی زود مجددا شما را نیازمند انجام اپیلاسیون کند و نه برای پوست شما حساسیت ایجاد کرده و از نظر سلامتی برایتان مشکلی به‌وجود بیاورد.

مرکز اپیلاسیون در رشت

مرکز اپیلاسیون در رشت

نکات مهم در انتخاب مراکز اپیلاسیون در رشت

یکی از نکات مهمی که در انتخاب سالن و مرکز اپیلاسیون در رشت باید درنظر داشته باشید، رعایت بهداشت و استفاده از وسایل شخصی و یک‌بار مصرف برای انجام کار است.

خوشبختانه بسیاری از این مراکز مثلا برای تمرین اپیلاسیون حتما از کاردک‌های یک‌بار مصرف استفاده می ‌کنند تا عامل‌های بیماری‌زایی مثل زرده‌زخم و انواع قارچ و زگیل به مشتری منتقل نشوند.

این موضوع مخصوصا در انجام اپیلاسیون ناحیه تناسلی بسیار مهم است و درصورت عدم رعایت می ‌تواند منجر به بروز عفونت‌ها واژینال در خانم‌ها شود.

حتما هم تخت‌هایی که قرار است مشتری در حین انجام کار روی آن دراز بکشد باید توسط مواد ضدعفونی و الکل پاسک‌سازی شود.

یک مرکز اپیلاسیون حرفه‌ ای  حتی پیش از کار برای انتخاب نوع مومی که قرار است برای مشتری استفاده شود، به نوع پوست او توجه می ‌کند تا مومی با کمترین عارضه و حساسیت را برای او به‌کار بگیرند.

سالن زیبایی الها   آماده خدمت رسانیی به مشتریان  برای اپیلاسیون  هستند 

مرکز اپیلاسیون در رشت

مرکز اپیلاسیون در رشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *