2I8A9375 scaled 1

میکاپ آرتیست

آرایش چیست؟

به طور کلی، به عملیاتی که در راستای آراستگی ظاهر صورت گیرد، آرایش می گوییم. معمولا آرایش زنان خدمات متفاوت تری از آرایش مردان را ارائه می دهد که از جمله آن ها می توان به آرایش و گریم صورت، کوپ، رنگ و مش، شینیون، براشینگ، بافت مو، خدمات ناخن، مانیکور و پدیکور، اپیلاسیون و … اشاره کرد.

مدل های مختلف آرایش

امروزه آرایش در صنعت های مختلفی از جمله تئاتر و سینما، مراسم نامزدی و عروسی، انواع جشن های خاص نظیر هالووین و … مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی، آرایش را می توان از لحاظ مدل به انواع آرایش های روز و شب، آرایش نامزدی و عروسی، آرایش صنعتی و آرایش هنری دسته بندی کرد که هر کدام شیوه و سبک مخصوص به خود را دارند.

 

B3E6311F CBD2 437A B560 64AE35381660

نحوه کار میکاپ آرتیست

یک میکاپ آرتیست واقعی باید مهارت های مختلفی را فرا گرفته و با نحوه مراقبت و زیبایی پوست و چهره آشنایی کامل داشته باشد. آرایشگر ماهر باید بداند که چه نوع آرایشی مناسب چه نوع چهره ای است. او می تواند با مشاهده گریم و آرایش های مختلف، طیف رنگی و زیرسازی کار را شناسایی و روی صورت مشتری پیاده کند. همچنین باید با برندهی مطرح جهانی آشنا باشد و اکثر آن ها را تست کرده باشد.

مهارت های یک میکاپ آرتیست

علاوه بر تمامی مواردی که در بخش گذشته به آن ها اشاره کردیم،  حرفه ای باید دارای ذهن خلاقی باشد. در واقع، خلاقیت بهترین رمز موفقیت در حرفه آرایشگری است. جذابیت این شغل در این است که هر روز شیوه های جدیدی را تجربه و و برای هر فرم صورت، ایده های جدید را پرورش می دهید. برخی مواقع ممکن است مشتری از شما بخواهد یک آرایش خاصی را برای وی پیاده سازی کنید. در چنین مواقعی ذهن شم باید از قدرت پردازش بالایی برخوردار باشد تا قادر به پیاده سازی خواسته های مشتری باشد.

میکاپ آرتیس در رشت

امروزه سالن های زیبایی بی شماری را می توان در سطح شهر یافت که آرایش، گریم و میکاپ فوق العاده ای را از خود به نمایش می گذارند. این امر انتخاب بهترین میکاپ آرتیست را به امری دشوار تبدیل می کند. اگر شما نیز در انتخاب گریمور یا آرایشگر مورد نظر خود مردد مانده اید، تنها کمی جستجو در سایت سالن الها و مشاهده نمونه کارهای مختلف می تواند شما را در این امر مهم یاری رساند.

فشنمیکاپ

سالن میکاپمیکاپمیکاپ آرتیسمیکاپ آرتیس در گیلانمیکاپ در رشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *