میکاپ

میکاپ در رشت

سالن زیبایی الها بامدیریت سمیرا غلامی انجام انواع میکاپ را در شهر رشت به بهترین شکل ممکن ارائه می دهد.

انواع میکاپ

انواع میکاپ بانوان

میکاپ به معنای رنگ و لعاب بخشیدن به صورت و پنهان کردن عیب  های چهره است. به اصطلاح به کسی که عمل میکاپ را روی صورت شما انجام می دهد میکاپ آرتیست می گویند. میکاپ آرتیست همان آرایشگر خودمان است منتها با غلظت بیشتر!!! میکاپ صورت بانوان انواع مختلفی دارد که هر کدام از این انواع، اصول خاص خودشان را دارند.

سبک اروپایی:

سبک لایت یا اروپایی امروزه طرفدار بسیار زیادی پیدا کرده و اکثر خانم ها و عروس ها علاقمند به این نوع از میکاپ هستند. معمولا در میکاپ لایت، آرایش اصلا جیغ نیست. رژ لب مورد استفاده در این نوع از میکاپ همیشه طیف رنگ های مات و پوستی و وصورتی کدر می باشد. در قسمت آرایش چشم هم از سایه های اسموکی یا انواع درجه های رنگ قهوه ای با مژه هایی کم ریمل استفاده می شود. هیچ زیاده روی در استفاده از رنگ در چهره صورت نمی گیرد. هدف؛ پوشاندن عیب های صورت و ایجاد یک هارمونی زیباست.

ee0de6e6265c520a220020bf96695dba min 334x500 1

 

 

سبک کلاسیک:

سبک کلاسیک قدیمی ترین و شیک ترین سبک در انواع میکاپ است. در آرایش کلاسیک بین آرایش چشم و لب ارتباط مستقیمی وجود دارد، اینطور که اگر آرایش لب غلیظ باشد و از رنگ های جیغ در لب استفاده شود، آرایش چشم ها باید روشن و لایت باشند و بالعکس.

رنگ های رژ معمولا در این نوع از آرایش قرمز یا زرشکی هستند. سایه های چشم هم رنگ ملایم تری دارند. استفاده از خط چشم مشکی در آرایش کلاسیک بسیار مرسوم است.

makeup 18 300x263 1

 

 

سبک شرقی:

در سبک آرایش شرقی، استفاده از رنگ های شاد و سر زنده در چشم ها و لب ها بدون هیچ گونه محدودیتی مجاز است.

ویژگی خاص این میکاپ بکارگیری رنگ های گرم و متنوع است. رنگ هایی مثل: قرمز، سرخ آبی، بنفش و…

22294.26 min

 

سبک عربی: 

در سبک عربی غلظت آرایش بسیار بالاست و عموما رنگ های مورد استفاده، رنگ های گرم و تیره هستند. این نوع از آرایش به آرایش شلوغ و سنگین معروف است که در انتهای کار، تغییر چشم گیری در ظاهر فرد ایجاد می کند.

برجسته نشان دادن لب و گونه ها در سبک عربی بسیار مهم هستند. به این منظور از کانسیلر های تیره و خط لب ها به منظور ایجاد سایه روشن، به طور غلیظ استفاده می شود.

b5eb7c42c1cb3d4c89f82e2030a9fae9 563x470 min

 

سبک هالیوودی:

تا حد زیادی به سبک اروپایی شباهت دارد.

ویژگی بارز سبک هالیوودی حفظ حالت طبیعی چهره است. تضاد خاصی بین چشم ها و لب ها در این سبک از آرایش به چشم میخورد.

104387 min 600x609 1

 

سبک لبنانی:

آرایش لبنانی با کرم پودر سنگین و چرب آغاز می شود.  سایه چشم های کاربردی در سبک لبنانی معمولا رنگ های تیره هستند. خط چشم  در سبک لبنانی حتما باید حالت گربه ای و پهن داشته باشد و در زیر چشم هم کشیده شود.

در نهایت با استفاده از مژه های مصنوعی و پر پشت، آرایش چشم خاتمه می یابد.

unnamed 1 min 500x321 1

 

سبک خلیجی:

در سبک خلیجی  استفاده از رنگ های تیره در آرایش چشم کاربرد دارد. خط چشم های طولانی و تزئین چشم در سبک خلیجی زیاد مشاهده می شود.  هم چنین مژه های مصنوعی پر پشت نقش مهمی در این سبک از آرایش دارند.

لازم به ذکر است که استفاده از رنگ های متنوع رژ لب و رژ گونه بدون محدودیت است .

5f58fb2c0641529222f088f0810cec24 min

 

میکاپ مصری: 

در میکاپ مصری مهم ترین موضوع چشم ها هستند. که  با کشیدن خط چشم در بالا و پایین چشم ها به صورت موازی و هم راستا، شروع می شود و تا یک بند انگشت  بعد از قسمت انتهای پلک ادامه پیدا می کند.

میکاپ

 

هم چنین استفاده از رنگ های مسی، طلایی، بژ در آرایش های مصری مرسوم هستند.

میکاپ هم مثل سایر هنر ها و فرهنگ ها در هر منطقه ای متفاوت از منطقه ی دیگر است.  اما تفاوت ها هیچ محدودیتی بوجود نمی آورند. شما به عنوان یک بانوی شرقی می توانید سبکی غیر از شرقی را برای صورت خود برگزینید.

 

آرایشگاه الهاآرایشگاه سمیرا غلامیآرایشگاه لوکس بانوان در رشت آموزشآموزشگاه آرایشگری سمیرا غلامیمیکاپ چشممیکاپ سادهمیکاپ عروسمیکاپ عروس در رشت

انواع میکاپسالن الهامیکاپمیکاپ چشممیکاپ عروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *