WhatsApp Image 2020 03 05 at 23.14.42 1

میکاپ عروس در رشت

میکاپ عروس در رشت

میکاپ عروس در رشت

همه عروس خانم ها دوست دارند در شب عروسی خود بسیار زیبا نمایان شوند به طوری که صحبت از نوع آرایش و زیبایی آنها تا مدت ها موضوع صحبت خانم های خوش سلیقه فامیل گردد. بنابراین همه آنها با وسواس فراوان به دنبال مدل لباس، آرایش صورت و مو می گردند تا در ذهن مهمان هایشان تصویری متفاوت و خیره کننده از خود بسازند.

میکاپ چیست؟

اولین قدم باید بدانید تفاوت میکاپ عروس با گریم عروس چیست؟

میکاپ همان آرایش صورت است که به منظور رفع عیوب احتمالی صورت و بیشتر شدن زیبایی چهره مورد استفاده قرار می گیرد. میکاپ بر عکس گریم که از تکنیک سایه روشن و تیره برای اصلاح چهره استفاده می کند، میکاپ تنها با رنگ ها انجام می شود. در واقع میکاپ روی فرم ها تاکید نمی کند و تنها به چهره رنگ می دهد.

گریم یعنی از بین بردن عیوب و نقص های صورت شما. پس کار یک گریمور حرفه‌ای هم همین است. یک گریمور حرفه‌ای تمام تلاشش را می‌کند تا با استفاده از ابزارها و هنر خودش، عیوب صورت شما را بپوشاند

مهمترین نکات برای میکاپ عروس:

آرایش عروسی خود را بی روح انتخاب نکنید

فراموش نکنید که لباس عروس سفید است. پس میکاپ و آرایشی را انتخاب نکنید که مات باشد و حالت چهره شما را بی روح نشان دهد. میکاپ و آرایش عروس ترجیحأ با رنگ سفید در تضاد باشد. دقت کنید انتخاب‌ مدل میکاپ و آرایش عروس تنها بر مبنای مد نباشد. بلکه همه جوانب را در نظر بگیرید. روز آرایش لباس سفید بپوشید تا رنگ آرایشتان را با لباس سفید که در عروسی خواهید پوشید هم بررسی کرده باشید.

 

میکاپ عروس در رشت

میکاپ عروس در رشت

میکاپ عروس در رشت

میکاپ عروس در رشت

با آرایشگر خود در مورد آرایش عروسی تان صحبت کنید:

 زمانی را که می خواهید تست آرایش عروسی تان را انجام بدهید نزدیک به روز عروسی تان انتخاب کنید تا بتوانید آرایش تان را در نور یکسان ببینید و به خوبی بفهمید که آرایش تان در روز عروسی چطور خواهد شد.

با آرایشگر خود درباره رنگ هایی که به چهره و فرم صورتتان می آید صحبت کنید و همینطور از او بخواهید که زیاد چهره شما را تغییر ندهد تا در روز عروسی خودتان باشید. اگر عادت به آرایش سنگین ندارید در روز عروسی هم از این کار اجتناب کنید.

میکاپ خود را قبل عروسی تست کنید

3 تا 5 هفته قبل از جشن عروسی خود پیش آرایشگر خود بروید و از او بخواهید تا آرایشی را که انتخاب نموده اید بر روی صورت شما امتحان کند .

هر آنچه برای آرایش عروسیتان می پسندید را به آرایشگر خود بگویید مثلا اگر آرایش برنزه را دوست دارید ، به او بگویید تا رنگ های مختلف را بر روی صورت شما امتحان کند تا بتواند بهترین رنگ کرم پودر متناسب با پوست شما را شناسایی کند.

در روز تست میکاپ عروسی لباس سفید بپوشید

در روزی که برای امتحان مدل آرایشی خود می روید ، حتما لباس سفید بپوشید تا بتوانید رنگ آرایش را با لباس سفید ببینید و تشخیص بدهید مدل آرایش شما در کنار لباس سفید مناسب است یا خیر.

حتما چند عکس بدون فلش از خودتان بگیرید تا بهتر بتوانید مدل آرایشتان را در کنار لباس سفید تشخیص بدهید و یک مدل زیبا را انتخاب کنید.

WhatsApp Image 2020 03 05 at 23.14.37

رژ لب های پر رنگ را امتحان کنید

اگر همیشه از رژ لب های مات و بی رنگ مانند قهوه ای یا رنگ لب استفاده می کردید ، برای روز عروسیتان رژ لب های پر رنگ مانند صورتی یا قرمز را انتخاب کنید و از استفاده آنها نترسید. رژ لب های پر رنگ به جذابیت چهره شما می افزاید و عکس هایتان را زیباتر می کند.

آرایش کلاسیک داشته باشید

آرایشی داشته باشید که هیچ گاه از مد نیافتد زیرا عکس های عروسیتان را تا آخر عمر مرور می کنید پس از مدها بپرهیزید. یادتان باشد لباس عروس تان را نیز به گونه ای انتخاب کنید که از مد نیافتد. درست است آرایشی که به تازگی مد شده برای شما جذاب است اما بهترین انتخاب برای عروسی آرایش کلاسیک که همیشه جذابیت خود را دارد، پس پیشنهاد می شود در روز عروسی تان مد را کنار بگذارید و تنها به آنچه زیباترتان می کند، بیاندیشید.

 

 

میکاپ عروس در رشت

میکاپ عروس در رشت

میکاپ عروس در رشت

آرایش صورتمیکاپ آرتیسمیکاپ در رشتمیکاپ عروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *