WhatsApp Image 2020 03 05 at 23.14.40

میکاپ مو

اگر واژه شینیون chignon را در فرهنگ لغت جستجو کنید، به واژه “گیس پشت سر” برخورد خواهید کرد. مفهوم آن در آرایش مو این است که موها با فرم و مدلی خاص از پشت سر یا بالا بسته می شوند.

امروزه شنیون تبدیل به یک هنر و تکنیک در آرایش مو تبدیل شده است. به طوری که آرایشگران حرفه ای بخش بزرگی از هنر آرایشگری خود را در این روش نشان داده و به رخ می کشانند.

میکاپ مو

میکاپ مو

امروز دیگر نمی توان مدل متداول و استانداردی برای شینیون تعریف کرد چون روز به روز به مدل های مختلف آن اضافه می شود. در واقع این هنر می تواند از نظر مدل نامحدود باشد. چون هر آرایشگری می تواند با ادغام مدل های مختلف و ترکیب آن با خلاقیت خود، مدل جدید و خاصی را ارائه دهد.

میکاپ مو

میکاپ مو

 

شاید آرایش مو گستردگی آرایش صورت را نداشته باشد اما بسیار وابسته به مد است. همیشه در دوره های مختلف مدل هایی از مو محبوبیت های بیشتری پیدا می کنند. در سال های اخیر طرفداران مدل های باز مو بیشتر شده است ، اما باز هم شینیون جایگاه ویژه ای در بین خانم ها، مخصوصا خانم های ایرانی دارد. حضور یک عروس در جشن عروسی با مو های باز بسیار نادر خواهد بود. همچنین در بسیار از مجالس و میهمانی های رسمی، مانند جشن نامزدی، جشن تولد رسمی و… اجرای شینیون بسیار اهمیت خواهد داشت.

امروزه سالن های زیبایی بی شماری را می توان در سطح شهر یافت که آرایش،میکاپ و شینیون ،  فوق العاده ای را از خود به نمایش می گذارند. این امر انتخاب بهترین میکاپ مو آرتیست را به امری دشوار تبدیل می کند. اگر شما نیز در انتخاب گریمور یا آرایشگر مورد نظر خود مردد مانده اید، تنها کمی جستجو در سایت سالن الها و مشاهده نمونه کارهای مختلف می تواند شما را در این امر مهم یاری رساند.

 

میکاپ مو

میکاپ مو

میکاپ مو

میکاپمیکاپ مومیکاپ مو درسالن الها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *