ابرو

میکروبلیدینگ ابرو با تکنیک بولدبروز

تکنیک بولدبروز یکی از تکنیک های پر طرفدار در دنیاست که امروزه استفاده ی زیادی از آن می شود.
در تکنیک بولد بروز ابرو، خطوط  کشیده شده با روش فیبروز متفاوت است و در این تکنیک خط هایی که کشیده می شوند قوس دار هستند و فرم سه بعدی را به ابروها می دهد.

یکی از مهم ترین اجزای صورت که در زیبایی افراد تاثیر بسیار بالایی دارد ابرو ها هستند.
زیبا بودن ابرو ها باعث زیبا به نظر رسیدن چشمان می شود و برعکس اگر ابروهایی نامتقارن داشته باشید زیبایی چشمان شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
بسیاری از بانوان برای اصلاح فرم ابروهای خود به دنبال انواع و اقسام لوازم آرایش مانند: مداد های آرایشی، سایه های ابرو و ریمل های ابرو می روند که در اکثر مواقع به شکست بر میخورند و یا اگر موفق به تغییر در فرم ابرو ها شوند بسیار کوتاه مدت خواهد بود.
میکروپیگمنتیشن برای بازسازی طبیعی، متعادل‌سازی و جلوه بخشیدن به چهره استفاده می‌شود که درنتیجه زیبایی بیشتر چهره رو در طولانی مدت را به ارمغان می‌آورد.

ابرو ابرو ابرو ابرو

 شیدینگ ابرو

تکنیک سایه زدن یا شید ابرو بیشتر برای افرادی استفاده میشود که قبلا تاتو های تیره داشتند و یا اینکه رنگ پوست های بسیار تیره و چرب دارند. همچنین برای کسانی که پوست بسیار ضخیمی دارد از شید ابرو استفاده میشود. روش شید ابرو ایجاد ظاهری آرایش کرده به چهره میدهد. ماندگاری این روش نسبت به روش های میکروبلیدینگ ابرو بالاتر است.

ابرو ابرو ابرو ابرو

 میکروپیگمنتیشن بن مژه

یکی دیگر از روش های جدید در آرایش دائمی صورت تکنیک بن مژه است که این تکنیک هم بسیار طبیعی و ظریف انجام می شود.

ممکن است بن مژه را با خط چشم اشتباه بگیرید اما باید بدانید که این دو روش با هم تفاوت دارند.بن مژه خطی بسیار ظریف و باریک است که درست در راستای خط مژه کشیده می شود،این خط دنباله ندار و پهن هم کشیده نمی شود.

انجام این تکنیک برای افرادی که طرفدار خط چشم نیستند بسیار مناسب است،و باعث گیرایی چشم ها می شود.این تکنیک نسبتا دخترانه تر است و باعث پرتر نشان دادن مژه های شما می شود.

ابرو ابرو ابروابرو ابرو ابرو ابرو ابرو
تکنیک فیبروز

ابرومیکروبلیدینگ ابرو
فیبروز ابرو روش بسیار خلاقانه و هوشمندانه، با این هدف ایجاد شد که جایگزین روش های قدیمی شود تا بتوان تاتوی ابرو را به طبیعی ترین حالت ممکن انجام داد.
این تکنیک در سطح جهان با استقبال زیادی مواجه شد و علت آن هم طبیعی بودن این تکنیک است. این روش که همان هاشور ابرو است ، رنگ را به صورت خطوط مویی و خیلی نازک در جهت رویش ابرو می کشد و نتیجه کار را دقیقا مانند تار موی ابرو می کند و همچنین به وسیله قلم بدون دستگاه انجام می شود.
طبیعی بودن و برخی عوامل دیگر مثل پاک کردن تاتو باعث شد عده ی زیادی علاقمند به انجام آن شوند. پاک کردن تاتو ابرو بدون شک در گذشته کاری نسبتا مشکل و پر هزینه بود از این حیث که رنگ زیر پوست به دلیل زیاد بودن باید طی چند مرحله با لیزر پاک می شد و همچنین بعد از پاک شدن همیشه ردی طوسی، سبز یا بنفش روی ابرو ایجاد میشد، یکی از چندین مزایای مهم فیبروز ابرو راحت پاک شدن آن و تغییر مدل آن است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *