میکرو بلیدینگ

 

میکروبیلدینگ ابرو یکی از روش های بسیار پرطرفدار و نتیجه بخش به منظور پر کردن و زیباسازی ابروهای خالی و کم پشت در بانوان است.

این روش زیر شاخه ای از روش های تاتو به شمار آمده و در رنگ های روشن و تیره بسته به رنگ پوست و سلیقه مشتری توسط افراد متخصص انجام می گیرد.

اگر از ابروهای تان راضی نیستید، شیوه های زیادی برای تغییر دادن آن ها وجود دارد ، از جمله ژل ابرو، مداد یا حتی تتو کردن. ولی امروز یک مورد خیلی طبیعی وجود دارد که نتایجی تقریبا دائمی دارد. در این مطلب روش میکروبلیدینگ ابرو microblading را معرفی می کنیم که فراتر از نقاشی یا استفاده از مداد است و درست شبیه به موهای واقعی به نظر میرسد .

 

میکرو بلیدینگ

میکرو بلیدینگ

میکروبلیدینگ روشی نیمه دائمی برای طراحی و فرم دهی ابروها است که از طریق قلمی که متشکل از چند سوزن است، خطوط نازک و باریکی مثل به تار موهای طبیعی ابرو را با استفاده از رنگدانه ها در نواحی خالی ابرو ایجاد میکند . این روش باعث پرتر به نظر رسیدن ابروها میشود و زیبایی آن را دو چندان میکند

میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن و تفاوت آنها

 

میکرو بلیدینگ

میکرو بلیدینگ

 

بیلد، به ردیفی از سوزن های نازک کنار هم چیده شده گفته می شود که مانند دانه های شانه بوده و می توانند ابرو را به شکل هاشور با استفاده از رنگ های مخصوص ترسیم نمایند.

میکروبیلدینگ ابرو روشی بسیار طبیعی و کاملا بدون درد بوده و با ظرافت خیلی زیادی قادر به پر کردن فضای خالی داخل ابروهای شما می باشد.

میکروپیگمنتیشن با استفاده از دستگاه و قلمی دیجیتال و دارای موتور برقی با قابلیت تنظیم دور موتورانجام میشود .

میزان نفوذ رنگ در غشای پوست

رنگ استفاده شده در میکروبلیدینگ تنها به میانه غشای پوست نفوذ کرده و عمق زیادی ندارد از این رو میکروبلیدیگ روشی نیمه دائمی است. با این که در میکروپیگمنتیشن رنگ در لایه های عمیق پوست نفوذ میکند به همین علت اثرات آن ماندگاری طولانی تری گاهی تا ۵ سال دارد.

میزان طبیعی شدن ابروها بعد از اتمام کار

در میکروبلیدینگ، رنگ بصورت خط به خط، شبیه به تار موهای ابرو و هم جهت با آن ولی در میزان های متمایز ریز و درشت کشیده میشود از این جهت نسبت به میکروپیگمنتیشن که در آن تمام قاب ابرو از جوهر پر میشود ، جلوه ای طبیعی تر به ابرو ها می بخشد.

مدت ماندگاری

به علت تزریق سطحی تر مواد در پوست در روش میکروبلیدینگ ابرو، میتوان گفت میکروبلیدینگ روشی نیمه دائمی برای زیبایی ابروها محسوب می شود این در حالیست که در شیوه میکروپیگمنتیشن به علت تزریق عمقی تر مواد در پوست ابرو، حالت جدید آن نسبت به فیبروز دائمی تر میباشد .

 

 

میکرو به روش فیبرو

میکرو به روش فیبرو

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ

توصیه میشود پس از میکروبلیدینگ نواحی اطراف ابرو را بطور ملایم با استفاده از پنبه و سرم نمکی تمیز کنید.

از کرم هایی که برای شما تجویز شده است بطور منظم استفاده کنید به صورتی که هر ۴ ساعت یک بار آن را تمدید کنید.

تا یک هفته بعد هم از انجام فعالیت هایی که باعث میشود ابروها خیس شود مانند ورزش کردن و یا آب زدن به اطراف ابروها جلوگیری نمائید.

نگران تیرگی بیش از حد ابروها بلافاصله بعد از میکروبلیدینگ فیبروز نباشید چرا که حداقل ۳۰% از آن به مرور کمرنگ شده و حالت طبیعی تری بخود می گیرد.

جهت آموزش و اطلاعات بیشتر ازطریق سایت {https://elhasalon.com/}مراجعه نماید.

 

میکرو بیلدینگ

میکرو ابرومیکرو بیلدینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *