IMG 20210202 WA0010

میکرو بلیدینگ

 

میکروبیلدینگ ابرو یکی از روش های بسیار پرطرفدار و نتیجه بخش به منظور پر کردن و زیباسازی ابروهای خالی و کم پشت در بانوان است.

این روش زیر شاخه ای از روش های تاتو به شمار آمده و در رنگ های روشن و تیره بسته به رنگ پوست و سلیقه مشتری توسط افراد متخصص انجام می گیرد.

اگر از ابروهای تان راضی نیستید، شیوه های زيادي براي تغییر دادن آن ها وجود دارد ، از جمله ژل ابرو، مداد یا حتی تتو کردن. ولی امروز یک مورد خيلي طبيعي وجود دارد که نتایجی تقریبا دائمی دارد. در این مطلب روش میکروبلیدینگ ابرو microblading را معرفی می کنیم که فراتر از نقاشی یا استفاده از مداد است و درست شبیه به موهای واقعی به نظر میرسد .

 

میکرو بلیدینگ

میکرو بلیدینگ

میکروبلیدینگ روشی نیمه دائمی براي طراحی و فرم دهی ابروها است که از طريق قلمی که متشکل از چند سوزن است، خطوط نازک و باریکی مثل به تار موهای طبيعي ابرو را با استفاده از رنگدانه ها در نواحی خالی ابرو ایجاد ميکند . این روش باعث پرتر به نظر رسيدن ابروها ميشود و زيبايي آن را دو چندان ميکند

میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن و تفاوت آنها

 

میکرو بلیدینگ

میکرو بلیدینگ

 

بیلد، به ردیفی از سوزن های نازک کنار هم چیده شده گفته می شود که مانند دانه های شانه بوده و می توانند ابرو را به شکل هاشور با استفاده از رنگ های مخصوص ترسیم نمایند.

میکروبیلدینگ ابرو روشی بسیار طبیعی و کاملا بدون درد بوده و با ظرافت خیلی زیادی قادر به پر کردن فضای خالی داخل ابروهای شما می باشد.

میکروپیگمنتیشن با استفاده از دستگاه و قلمی دیجیتال و دارای موتور برقي با قابلیت تنظیم دور موتورانجام ميشود .

میزان نفوذ رنگ در غشای پوست

رنگ استفاده شده در میکروبلیدینگ تنها به میانه غشای پوست نفوذ کرده و عمق زيادي ندارد از این رو میکروبلیدیگ روشی نیمه دائمی است. با این که در میکروپیگمنتیشن رنگ در لایه های عمیق پوست نفوذ ميکند به همین علت اثرات آن ماندگاری طولانی تری گاهی تا 5 سال دارد.

میزان طبیعی شدن ابروها بعد از اتمام کار

در میکروبلیدینگ، رنگ بصورت خط به خط، شبیه به تار موهای ابرو و هم جهت با آن ولی در میزان های متمایز ریز و درشت کشیده ميشود از این جهت نسبت به میکروپیگمنتیشن که در آن تمام قاب ابرو از جوهر پر ميشود ، جلوه ای طبيعي تر به ابرو ها می بخشد.

مدت ماندگاری

به علت تزریق سطحی تر مواد در پوست در روش میکروبلیدینگ ابرو، میتوان گفت میکروبلیدینگ روشی نیمه دائمی براي زيبايي ابروها محسوب می شود این در حالیست که در شیوه میکروپیگمنتیشن به علت تزریق عمقی تر مواد در پوست ابرو، حالت جدید آن نسبت به فیبروز دائمی تر میباشد .

 

 

میکرو به روش فیبرو

میکرو به روش فیبرو

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ

توصیه ميشود پس از میکروبلیدینگ نواحی اطراف ابرو را بطور ملایم با استفاده از پنبه و سرم نمکی تمیز کنید.

از کرم هایی که براي شما تجويز شده است بطور منظم استفاده کنید به صورتی که هر 4 ساعت یک بار آن را تمدید کنید.

تا یک هفته بعد هم از انجام فعالیت هایی که باعث ميشود ابروها خیس شود مانند ورزش کردن و یا آب زدن به اطراف ابروها جلوگیری نمائید.

نگران تیرگی بیش از حد ابروها بلافاصله بعد از میکروبلیدینگ فیبروز نباشید چرا که حداقل 30% از آن به مرور کمرنگ شده و حالت طبيعي تری بخود می گیرد.

جهت آموزش و اطلاعات بیشتر ازطریق سایت {https://elhasalon.com/}مراجعه نماید.

 

میکرو بیلدینگ

میکرو ابرومیکرو بیلدینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *