WhatsApp Image 2020 03 05 at 23.14.40

نکاتی در مورد آرایشگاه زنانه

 

سالن زیبایی الها مرکز میکاپ و آرایش تخصصی عروس در رشت،  خدمات گوناگونی را به عروس خانم های عزیز ارائه می دهد. شما می توانید از ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید تا در روز عروسی خود بدرخشید.

زیبایی مورد توجه همه ی افراد بوده است. می توان گفت ظاهر افراد تا حد زیادی نشان دهنده شخصیت آنها می باشد و در ارتباطات شخص با افراد تاثیر گذار است.  یکی از مواردی که باعث شده آرایش برای افراد خیلی از اهمیت خاصی برخوردار باشه، پوشاندن عیب های موجود در مو و پوست و زیباتر شدن می باشد.

نکاتی در مورد آرایشگاه زنانه

نکاتی در مورد آرایشگاه زنانه

آرایشگاه زنانه

 

در طول تاریخ زیبایی مورد توجه همه ی افراد بوده است. می توان گفت ظاهر افراد تا حد زیادی نشان دهنده شخصیت آنها می باشد و در ارتباطات شخص با افراد تاثیر گذار است.  یکی از مواردی که باعث شده آرایش برای افراد خیلی از اهمیت خاصی برخوردار باشه، پوشاندن عیب های موجود در مو و پوست و زیباتر شدن می باشد.

در واقع می توان آرایشگری را اینگونه تعریف کرد که آرایشگری فن و هنراست که به زیباتر جلوه دادن ظاهر افراد (کمک می کند. آرایش به معنی اضافه کردن و پیرایش به معنای کم کردن است. در ایران اغلب آرایش برای خانم ها و پیرایش برای آقایان است.

آرایشگاه زنانه/ سالن زیبایی الها  به کوتاه کردن مو، مدل دادن مو، رنگ کردن مو ، آرایش صورت، پاکسازی پوست و طراحی ناخن ها و…… می پردازد.

 

آرایشگاه زنانه و مسائل مربوط به آن

 

نکاتی در مورد آرایشگاه زنانه

نکاتی در مورد آرایشگاه زنانه

وظایف آرایشگر

 

استقبال وخوشامدگویی به مشتریان

شستن موهای مشتریان

کوتاهی های ساده

اطمینان از تمیز و آماده بودن لوازم کار و حوله ها

تمیز و مرتب کردن سالن

 

باید زمان مشخصی را برای تمیزی سالن در نظر بگیرید و به این جمله تمیزی سالن بعد از ساعت کاری توجه کنید و حتما حتما وظایف باید مشخص و تعیین شده باشد.

نوبت دادن به مشتریان و تحویل پول از آنها

 

در واقع به عنوان یک آرایشگر ماهر باید با مشتریان خود در مورد نوع کاری که می خواهند صحبت کنید و مشاوره های لازم را به آن ها بدهید و در نهایت جدید ترین روش ها و مدل ها را به اطلاع آن ها برسانید.

به طور کلی کار یک آرایشگر حرفه ای در آرایشگاه زنانه عبارتند از  :

 

کوتاه کردن و مدل دار کردن مو

رنگ کردن، فرکردن یا صاف کردن مو

دادن مشاوره در خصوص مشکلات پوست و مو

انجام اصلاح ابرو و صورت

انجام آرایش های صورت، پاکسازی پوست و طراحی ناخن ها

رعایت کامل اصول بهداشتی در کار

 

کوتاه کردن و مدل دار کردن مو

کوتاه کردن و مدل دار کردن مو

کوتاه کردن و مدل دار کردن مو

کوتاه کردن و مدل دار کردن مو

اشتباهاتی که نباید انجام بدهید

 

همه ی ما باید از اشتباهات دیگران عبرت بگیریم به طور مثال بعضی از افرادی که آرایشگاه زنانه دارند در طول چند سالی که کار کرده اند تجربه هایی بدست آورده ان که ما باید از این تجربه ها استفاده کنیم تا بتوانیم زودتر به هدف برسیم و ختی اشتباهات آنها را سعی کنیم تکرار نکنیم

انتخاب نامناسب آرایشگر

 

برای استخدام پرسنل خود به هیچ عنوان عجله نداشته باشید و همه ی معیار ها را در نظر بگیرید از جمله:سابقه،توانایی،آموزش های را که دیده که همه ی این موارد به زمان زیادی نیاز دارد چرا که درنتیجه ی اعتماد بی جا برای خودتان درد سر درست می کنید.

 

 

مدیریت آرایشگاه زنانه

از همان ابتدا که سالن را تاسیس کردید به فکر ارتقا و پیشرفت آن باشید و فقط روی سرمایه گذاری تمرکز نکنید یک مدیر موفق باید با تمام دقت به اداره کردن آرایشگاه خود بپردازد

به این صورت که با مشتریان خود ارتباط بر قرار کند و در مورد عملکرد پرسنل از آن ها سوال کند و تمام موارد را به دقت ثبت کند تا حق هیچ شخصی ضایع نشود.

 

نکاتی در مورد آرایشگاه زنانه

نکاتی در مورد آرایشگاه زنانه

نکاتی در مورد آرایشگاه زنانه

آرایشگاه زنانهنکاتی در مورد آرایشگاه زنانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *